Letnie obozy studenckie 18-35 lat

Letnie obozy dla studentów i absolwentów to doskonała okazja na odpoczynek po wymagającym okresie studiów. Wakacje to moment, w którym w końcu możesz się zrelaksować, nie przejmując się zaliczeniem egzaminów i zakuwaniem do białego rana. Wybierz się na wycieczkę i należny odpoczynek z ludźmi takimi jak Ty! To szansa na zawarcie znajomości nawet na całe życie. Baw się dobrze i korzystaj z uroków różnorodnych zakątków świata ze swoimi rówieśnikami. Baw się i poznawaj nowe kultury.

StudenckieWyjazdy.pl
obrazek prezentujacy

Wakacje dla studentów - kiedy warto się na nie wybrać?

Najlepszym okresem, aby wybrać się na wakacje studenckie, jest oczywiście czas przerwy między latami studiów. Szczególnie chętnie wybieranym okresem jest lipiec, sierpień i wrzesień. Odpocznij po męczącej sesji już w lipcu. Może jednak chcesz z pozytywnym nastawieniem wejść w nowy rok akademicki i bardziej odpowiadać będzie Ci termin wrześniowy? Nie ma to znaczenia, wybierz dogodny dla siebie czas i zbierz ekipę! Bawcie się wspólnie na gorących piaskach południa. Nie masz towarzystwa? Jest to wspaniała okazja, aby poznać nowych ludzi!

Jakie atrakcje dostępne są na studenckich wakacjach?

W zależności od wybranej oferty i kierunku studenckich wakacji, atrakcje mogą się nieco różnić. Jedno jest pewne - super atmosfera i niezapomniane imprezy są gwarantowane. Oprócz tego jest oczywiście przewidziany czas na zwykłe chillowanie. Na tym wyjeździe naładujesz baterie i w imprezowym stylu wkroczysz w resztę wakacji czy nowy rok akademicki. Piękne widoki, urokliwe miejsca, plaża i imprezy do białego rana są gwarantowane! Przede wszystkim możesz się zintegrować z osobami, które są podobne do Ciebie.

Studenckie biuro podróży - oferty

Oferty studenckiego biura podróży są bardzo zróżnicowane. Jest to zależne przede wszystkim od kierunku wyprawy, liczby osób w pokoju, a także okresu, w którym planuje się wybrać na te niezapomniane wakacje. Najchętniej wybieranym kierunkiem jest przede wszystkim Chorwacja, ale studenci równie chętnie stawiają na Czarnogórę. Dostępne są różnego rodzaju promocje, a także specjalne oferty dla osób, które decydują się na wyjazd któryś raz z kolei. Każda podróż odbywa się jednak za pośrednictwem autokaru klasy lux.

Studenckie biuro podróży - organizacja

Za sprawą dobrej organizacji studenckiego wyjazdu masz szansę na poznanie różnych osób, które podzielają Twoje zainteresowanie czy styl życia. Nie musisz martwić się o przejazd czy zakwaterowanie, gdyż jest to zawarte w ofercie. Dodatkowe zniżki w zaprzyjaźnionych barach sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjna oferta. Apartamenty posiadają aneksy kuchenne, dlatego możecie przyrządzić to, na co aktualnie macie ochotę albo skosztować lokalnej kuchni. Zorganizowane są najistotniejsze kwestie, jednak przebieg całych wakacji zależy od Ciebie.